Yükleniyor..

  Nedir
  RGB?
  Sizleri de tanımak isteriz.

  Vizyonumuz, Misyonumuz

  RGB Web Tasarım olarak Türkiye’de internete kimliğini ve mağazasını taşımak isteyen her kuruluş ve şahsa hizmet vermeyi hedefliyoruz. Müşterilerimiz hangi yazılımı ya da CMS sistemini kullanırlarsa biz ona ayak uydurma çabasındayız. Milyarlarca para harcamanın lüzumu artık bu dönemlerde kapanmak üzere. Paket sistem ya da hazır sistem oluşturabilirsiniz. Size en uygun fiyatlarda isteğinize göre hizmet vermek bizim işimiz. RGB Web Tasarım’ın bir diğer amacı sizi rakiplerinizden farklı göstermek, üstün kılmaktır. Hazır tema veya clone sitelerden yapılan bir web tasarımı sizi hiçbir zaman kurumsallaştırmayacak aksine sıradan bir marka haline dönüştürecektir. RGB Web Tasarım olarak kurumsal veya bireysel internet projenizi hitap ettiğiniz kitleye internet ortamında en doğru şekilde görsel olarak aktarmayı hedefliyoruz. Yüzlerce fikirden sonra size en uygun konsept belirlenir. Fikirler piksellere dönüşür ve hayata geçer. Kurumsal kimliğiniz bizim markamız olur. Size özgün tasarım ile interaktif mecralarda rakiplerinize ve milyonlarca web sitesi arasında fark edilmenizi sağlarız. Eğer sizde internet dünyasında markalaşmak ve fark edilmek istiyorsanız sırtınızı yaslayın ve bizi izleyin. Kuruluşumuz 2010 yıllarında ortaya çıkmış ancak 2013 yıllarının ilk aylarında piyasada yer almıştır. Kuruluşumuzun genel merkezi internetinizin olduğu heryerdir 😉

  RGB Nedir?

  RGB, İngilizce’de Red, Green, Blue terimlerini, Türkçe’de ise KYM (Kırmızı, Yeşil, Mavi) olarak adlandırılır. Kuruluşumuzun RGB adını almasının sebebi sadece web hizmeti vermemizden kaynaklanmasıdır. İnternet’te kullanılan renk sistemi RGB renk sistemidir. Bunun sebebi, 1953’te ilk fotoğraf makinesi Polaroid’te ve ondan sonra da televizyonda Sony ilk olarak kullanmıştır. Günümüzde de tüplü ekranlarda, tarayıcılarda, televizyon ve manuel fotoğraf makinelerinde standart olarak kullanılır.

  Bunların dışında..

  Adımız çok uzun olabilir ama gayet açık 🙂 Evet, biz sadece web tasarım işi yapmaktayız. Sizi ve kurumunuzu aynen olduğu gibi internet ortamına aktarmak. Özenerek yaptığımız bu işte sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
  RGB Web Tasarım
  RGB Web Tasarım
  Daha fazlasına mı
  ihtiyacınız var?
  Bize ulaşın.