Yükleniyor..

  Magento
  Tasarım
  Daha güçlü bir e-ticaret sistemi!

  Magento temanızla E-Ticaret’in yıldızı olun!

  Yapılan araştırmalara göre E-Ticaret’in hacmi ve önemi her gün giderek artırıyor. Sosyal medya ve TV reklamlarıyla birlikte E-Ticaret siteleri artık insanların alışveriş merkezlerine gidip enerjilerini tüketmelerini önlüyor. Onlara vakit kazandırıyor, ürünlerini evlerine ya da iş yerlerine kadar götürüyor. Magento; ilk sürümünü 2008 yılında tüm dünyaya duyurmuş bir E-Ticaret uygulaması. En önemli açık kaynak kodlu ve bazı sürümlerinin tamamen ücretsiz olması. Magento uygulamasını kullanan birkaç dünya devi şöyle: Nike, Olympus, Paul Smith, Mothercare, Nicole Miller, Christian Louboutin, Ghirardelli, Rebecca Minkoff, Volcom…

  Neden özgün Magento teması kullanmalıyım?

  Ülkemizde birçok E-Ticaret sitesi bulunuyor. Hepsinin isimleri ve tasarımları birbirlerinden farklı. En küçük bir tasarım yakınlığında bile müşterilerin kafaları karışabiliyor, rakipler arasında sürekli farklı tercihler yapmak durumunda kalabiliyor. Bu da E-Ticaret sitesinin pazar payının küçülmesine, dikkat çekmemesine ve kısa sürede gözden kaybolmasına sebep oluyor. Özgün, görülmemiş ve heyecan veren bir tema ile kurulan Magento sitesi, elbette diğer E-Ticaret sitelerinden farklı bir konumda olacak, kısa sürede dikkatleri üzerine çekecek, müşterilerin aklından kolay kolay silinmeyecek ve daima tercih edilecek bir konumda olacaktır. E-Ticaret hayalinizde pazarın yıldızı olmak varsa eğer sizin de özgün bir Magento temasına ihtiyacınız var. Diğerlerinden farkınız ne kadar fazla olursa, yıldız olmanız da o kadar kolay olacaktır.

  Magento temasını nasıl oluşturabilirim?

  RGB Tasarım olarak E-Ticaret siteniz hangi ürünlere yönelik satış yaparsa yapsın, tasarım düşüncenizi bizimle paylaşmanız yeterli. Ondan sonrasında internetin son teknolojisini kullanarak ortaya koyacağımız tema, Magento sistemine sahip sitenizin diğer E-Ticaret sitelerinden farklı olmasını sağlayacaktır. Kısa sürede en çok aranılan ve tercih edilen E-Ticaret sitesine sahip olmak için Magento temanızın diğerlerinden farklı ve kendine özgü bir tasarıma sahip olması bizim görevimiz. Eğer siz de ürünlerinizi müşterilerinizle buluşturmadan önce diğer Magento temalarından hemen ayrılacak ve kendini belli edecek bir temaya sahip olmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Dünya üzerinde 150.000’den fazla şirketin kullandığı Magento E-Ticaret sisteminde farkınızı temanızla gösterin.
  RGB Web Tasarım
  RGB Web Tasarım
  Daha fazlasına mı
  ihtiyacınız var?
  Bize ulaşın.